Nejlepší učitel angličtiny
(Právo, 2. 11. 2011)

Již čtvrtý ročník soutěže The Best Teacher of English vyhlásil Nadační fond Prague Post ve spolupráci s jazykovou školou Wattsenglish.

Přihlášky mohou učitelé posílat až do 30. listopadu. Soutěž proběhne ve dvou kategoriích. Jednu tvoří čeští učitelé angličtiny ze základních i středních škol, druhou tvoří rodilí mluvčí Wattsenglish. 

Čeští pedagogové musí do 30. listopadu zaslat na adresu PPEF přihlášku a profesní životopis, doporučující dopis od žáků a videonahrávku z jedné vyučovací hodiny .


Návrat do:
Články o Wattsenglish v tisku

jak vypadá výuka

najděte si svou školu

mapka Kurzy angličtiny pro děti v Praze Kurzy angličtiny pro děti v Jihočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Jihomoravském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Karlovarském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Královehradeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Libereckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Moravskoslezském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Olomouckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Pardubickém kraji Kurzy angličtiny pro děti v Plzeňském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Středočeském kraji Kurzy angličtiny pro děti v Ústeckém kraji Kurzy angličtiny pro děti v kraji Vysočina Kurzy angličtiny pro děti ve Zlínském kraji

Vyhledávání:

Wattsenglish ltd. - angličtina pro nejmenší 

© Wattsenglish Ltd. Czech Republic branch, organizační složka